KONST / Litografier / Färglitografi 14632178
nr 1463 2178
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, numrerad 146/190. Färglitografi, bildmått: 50x43cm, yttermått inklusive ram: 68x57cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:53:44
1.100 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.200 kr
25 apr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann